AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve teşkilatı saha çalışmalarında her hafta farklı bir ziyaret gerçekleştiriyor. Başkan Bağmancı ve teşkilat üyelerinin bu kez durağı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binasında tedavi gören çocuklar oldu.  AK Parti Haliliye Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış ve başkan yardımcıları ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette çocuklara oyuncak ve ikramların bulunuldu. Hasta yakınlarına ve hastane çalışanlarına gül verildi.

AK Parti Şanlıurfa'da Aday Belirlemek İçin Son Rötuşları Yapıyor AK Parti Şanlıurfa'da Aday Belirlemek İçin Son Rötuşları Yapıyor

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, amacının morale en fazla ihtiyaç duyulan zamanda hastalara ve yakınlarına moral vermek ve yanlarında durmak olduğunu belirterek “Bu amaçla değerli teşkilat üyelerimiz ile birlikte ilimizde bulunan hastanelerini ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz.

Özellikle dünyaya yeni gelmiş olan miniklerimizin ailelerinin ziyaretlerimizden duydukları memnuniyet bizi son derece mutlu ediyor. Bizler AK Parti Haliliye Teşkilatı olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında dediği gibi gönüllere dokunmaya devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı.
 
Ziyaret sonrası sağlık çalışanlarına ve hastane personellerine teşekkür eden Başkan Bağmancı ve teşkilat üyeleri hastaneden ayrıldı.