KIZI AİLESİNDEN VALİ İLE SEYDİ EYYÜPOĞLU İSTEDİ

Kız isteme ve nişan törenine Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve ünlü savcılar ve Yargıtay üyeleri katıldı. Şanlıurfalı İş İnsanı Abdullah Çetinkaya’nın, TRT Destek Hizmetleri Daire Başkanlığındaki oğlu Muhammed Said Çetinkaya’ya,  Din görevlisi Mehmet Kaya’nın kızı Esra Kaya’yı babasından, annesinden Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ile Şanlıurfa’nın duayen siyasetçisi Seydi Eyyüpoğlu istedi. Kız isteme ritüelinin ardından gençlerin nişan yüzükleri takıldı.

KIZ İSTEMEYE ÜNLÜ SAVCILAR VE YARGITAY ÜYELERİ KATILDI

Harran Üniversitesi Müzik Bölümünden Alkışlanacak Çalışma Harran Üniversitesi Müzik Bölümünden Alkışlanacak Çalışma

Kız isteme ve nişan merasimine Kaya ve Çetinkaya ailesinin yanı sıra HSYK Eski Üyesi ve Yargıtay Üyesi Ramazan Kaya, Yargıtay Üyesi Fuzuli Aydoğdu, Yargıtay Üyesi Celal Albay, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Üyesi Ali İhsan Çamurlu, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Başsavcı Vekili Mesuthan Özdemir, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Kahta Cumhuriyet Başsavcısı Nurullah Şahin, AK Parti Şanlıurfa 24. Dönem Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat katıldı.

Nişan merasimi

İŞ İNSANI ABDULLAH ÇETİNKAYA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Oğlunun kız isteme ve nişan yüzüğü takma törenine katılanlara teşekkür eden iş insanı Abdullah Çetinkaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Biricik oğlumuz Said ile hafız kızımız Esra'nın sözlerini kestik. Birlikte mesut olmaları, bir arada hak yolunda huzurlu ve bereketli bir ömür sürerek hayırlı evlatlar yetiştirmeleri dua ve niyetiyle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri mahcup etmesin. Evlatlarımıza hayırlı olsun. Evlatlarımızın bu güzel günlerinde bize eşlik edip varlıklarıyla mutlu eden değerli dost ve büyüklerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”