Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, CHP Şanlıurfa İl Başkanlığının düzenlediği Bayramlaşma programına katılarak vatandaşlar ve partililer ile bayramlaştı.

CHP Şanlıurfa İl Başkanlığındaki bayramlaşma programının ardından Milletvekili Aydınlık, Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanlığını ve DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret ederek Parti Yöneticileri ve Partililer ile bayramlaştı.

Bayramlaşma programlarında Siyasi Parti yetkilileri ile sohbet eden Milletvekili Aydınlık, Millet İttifakının önemine ve 6’lı masa görüşmelerinin önemine dikkat çekerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Siyasi Parti yetkilileri Bayram ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’a teşekkür ettiler.

Bayram ziyaretlerinden sonra kent merkezinde vatandaşları da ziyaret eden Milletvekili Aydınlık, vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Milletvekili Aydınlık ile bayramlaşan gençler Aydınlık ile bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdiler.