Okulların tatil olmasıyla beraber tüm öğrenci gruplarına yönelik çalışmalar başlatan Büyükşehir Belediyesi gençler için 19 farklı branşta kurs ve sosyal etkinlikler düzenleyecek.

Gençlerin yaz aylarında boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmesi amacıyla hazırlıklarını tamamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basketbol, Voleybol, Futbol, Taekwando, Güreş, Judo, Yüzme, Okçuluk, Kick-Box, Karate, Dart, Kort Tenisi, Resim, Bilgisayar, Saz, Keman, Gitar, Satranç ve Değerler eğitimi branşlarında kurslar düzenliyor.

Pijan ve Şeddadi Aşiretine Mensup 3 Aile Aralarındaki Husumete Son Verdi Pijan ve Şeddadi Aşiretine Mensup 3 Aile Aralarındaki Husumete Son Verdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinesinde başvurular alınmaya başlandı. Yaz kurslarına kayıt yaptırmak isteyen gençler velileri ile birlikte 12 Haziran 2024 - 6 Temmuz 2024 tarihine kadar Büyükşehir Belediyesine bağlı gençlik merkezileri ve havuzlara müracaat edebilirler.

Ayrıca yaz kursları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen veliler Gençlik ve Spor Dairesine bağlı tüm birimlere başvuru yapabilir. Büyükşehir Belediyesi ALO 153 iletişim merkezini arayarak ilgili kurslarla ilgili bilgi alabilirler.

Kayıt Son Başvuru Tarihi 06 Temmuz 2024
Kurs Başlangıç Tarihi 01 Temmuz 2024
Kurs Bitiş Tarihi 30 Ağustos 2024

Editör: Urfadasin Haber