Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Şeker, çalışmalarıyla kente son 4 yılda 21 Kadın Destek Merkezi kazandırdı.

Fatma Şeker, Şanlıurfa'da eşinden şiddet gören anne Narin Çakmak ile 4 çocuğuna  Büyükşehir Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı olarak sahip çıkmasıyla taktir toplamıştı.

SIRADA NİYAZİ KOCADAĞ'IN İSTİFASI VAR!

Bu arada urfadasın haber sitesi 8 ocak 2022 tarihinde Fatma Şeker ile birlikte Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden 2 Daire başkanının daha ismini yerel seçimlerde aday adayı olacağını gündeme getirmişti. Fatma Şeker ile biri doğru çıktı. Şimdi gözler diğer 2 isimde. Niyazi Kocadağ'ın da 22 Kasımda istifa edip Karaköprü'den aday adaylık müracaatı yapacağı öğrenildi.

İşte yaklaşık 2  önce urfadasın haber sitesinde yazdığımız o haberin tam metni

AK Parti karşılığı olmayan mevcut başkanlarla vedalaşacak AK Parti karşılığı olmayan mevcut başkanlarla vedalaşacak

"Şanlıurfa’da yerel seçimlerde belediye başkanı olmak isteyenler alt yapı çalışmalarına erken başladı.

Basınla aralarını sıkı tutanların, bu konuya bütçede ayırdığı öğrenildi. Yerel seçimlerde belediye başkanlığına oynayanların arasında İş insanı, STK başkanlarının yanı sıra kurum amirleri de bulunuyor.

Bunlar arasında en dikkat çeken isimler ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları bulunuyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’den 3 Daire Başkanının her birinin bir ilçede belediye başkanı olmak için işi şimdiden sıkı tutmaya başladığı öğrenildi. Bu isimlerin ise Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanı Niyazi Kocadağ, Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Fatma Şeker, Tarım Hizmetleri Daire Başkanı Sait Ardan olduğu iddia edildi.

Niyazi Kocadağ’ın kendini Haliliye Belediye Başkanlığına, Said Ardan’ın Eyyübiye Belediye Başkanlığına, Fatma Şeker’in de Karaköprü Belediye Başkanlığına hazırlandığı ileri sürüldü. 
Bu arada yerel seçimler 2024 yılının Mart ayında yapılacak. "