Urfalıların gelini sosyal medya fenomeni ve takipçilerinin çoğu için örnek bir kişi olan Sonay Demiryeri, son günlerde googlede trend olan arama listesine girdi.

Avukat Abdurahman Demiryeri ile evli olan Sonay Demiryeri sosyal medyada, Burcu Çetinkaya kadar gündem oldu.

Sonay Demiryeri sosyal medya hesabından eşiyle ve  eşinin ailesiyle olan bütün fotoğraflarını sildiği dikkat çekti. Sosyal medyada hakkında dolaşan iddiları yaptığı paylaşımda yalanlayan Sonay Demiryeri, boşanma iddilarıyla ilgili şuan hukiki sürecin devam ettiğini açıkladı.  

 Köy Okulundaki Çocuklar İlk Kez Sinema İle Tanıştı  Köy Okulundaki Çocuklar İlk Kez Sinema İle Tanıştı

SONAY DEMİRYERİ'NİN İŞTE O AÇIKLAMASI

Sonay Demiryeri açıklamasında "Benden doğal olarak bir açıklama beklediniz ama ben size üstü kapalı saygı çerçevesinde kimseyi kırmadan suçlamadan açıklama yaptığımı düşünmüştüm.Ama bazı kesimi tatmin edememişim ki fütursuzca belden aşağı iftiralarına devam ettiler.Yine söylüyorum ne söylenirse söylensin gerçekten sorun yok saygı duyarım çünkü bunu yapanlar 4-5 fake hesap .Benimle gerçekten çıkarsız gönül bağı kuranlar anlayışla karşıladı. Üstü kapalı açıklama yapmayacağım bu sefer direkt söylüyorum . Kuma olayı yalan Sevgilisi hamile olayı yalan Çocuk olayı yalan KOCA BİR İFTİRA .Ki oladabilirdi insanlar hayatta başına neler geleceğini bilemez hayat devam ediyor arkadaşlar unutmayın.Bir şeyler yazarken çizerken bir kaç kere düşünün. Evet susuyorum çünkü hukuki süreç içine girdik .Bu süreç içinde de daha fazla yıpranmamak adına bu konuda sesiz kalmayı uygun görüyorum."ifadelerini kullandı.

3 çocuk annesi, İngilizce öğretmeni olan Sonay Demiryeri, Abdurahman Demiryeri ile 12.08.2013 tarihinde nişanlanmıştı. 20.09.2013 tarihinde ise kına gecesi olmuştu. Mutlu ve örnek bir aile yaşamı olan Sonay Demiryeri, sosyal medya takipçilerinin çoğu için örnek bir kişi oldu.

Mersinli olan Sonay Demiryeri, yaklaşık 9 önce annesini kaybetmişti