Gaziantep Şanlıurfa yolunda kazada hayatını kaybeden Urfalı Gazeteci M.Abdulkadir Esen'in ortaya çıkan sosyal medya paylaşımları yürek yaktı.

Gaziantep'te yolcu otobüsünün daha önce yaşanan bir kazaya neden olan ekiplerin arasına dalması sonucu İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürlüğü'nde çalışan 2 muhabir ile 3 itfaiye eri ve 4 sağlık çalışanı olmak üzere toplam 16 kişi hayatını kaybederken, 21 kişi de yaralanmıştı.

Dövizle Yakalanan Şahısların Dolandırıcı Olduğu Ortaya Çıktı Dövizle Yakalanan Şahısların Dolandırıcı Olduğu Ortaya Çıktı

Kazada hayatını kaybedenler bugün son yolculuğuna uğurlanırken aynı kazada vefat eden Şanlıurfalı  Muhammed Abdulkadir Esen'in sosyal medya hesabında yaptığı yürek burkan paylaşımları ortaya çıktı.

abdulkadir esen

Bugün Şanlıurfa Yusuf Paşa Caminde cenaze namazı kılınan ve Beddiüzaman Mezarlığında toprağa verilen muhabir  Abdulkadir Esen'in sosyal medya hesabından aylar önce yaptığı paylaşımında  "İnsanlar ne yana gitseler, ölümlerine doğru giderler", "Topraktan geldik, toprağa döneceğiz. Hepsi bu kadar" demesi dikkat çekti.