Gazeteci - Yazar Arzu Yağmurlu’nun iki yıllık çalışmasının ürünü olan “Varoluşun Yolu” kitabı, Kitapyurdu yaynlarından 3 gün önce çıktı.

Şanlıurfa Suruçlu Gazeteci Mustafa Yağmurlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Kıymetli eşim Gazeteci - Yazar Arzu Yağmurlu’nun iki yıllık çalışmasının ürünü olan, “Varoluşun Yolu Alemin Çığlığı Annenin Tek Bir Sözüdür” isimli kitabı Kitapyurdu yayınlarından çıktı. Okuduğunuzda keyif almanın ötesinde bambaşka pencerelerden dünyaya bakacağınızı düşündüğüm kitabı aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz. Destek ve katkılarınızla bu kıymetli eserin daha fazla kitleye ulaşacağını düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

Gazeteci - Yazar Arzu Yağmurlu, “Varoluşun Yolu Alemin Çığlığı Annenin Tek Bir Sözüdür” kitabında “İnsan oyunun içinde olduğunu anlarsa mutsuz olmaz da ondan. Hayat da böyledir işte. Zihinle anbean ördüğün gerçek sandığın bir oyunun içindesin. Düşüncelerinle yazdığın bir filmin seyrindesin.”diyor.

Toplam 356 sayfadan oluşan kitabın bir pasajında ise  “An gelecek annen seslenecek, oyun bitecek! Herkes kendinden öncekiler ve sonrakiler gibi oyun sepetinde buluşacak. Bu oyun bahçesi dünyada hangi duyguları yaşadın ise; o oyun sepeti ahirette de aynısı devam edecek. Onun için duygu ve düşüncelerinle şekillendirdiğin bu hayatta bir oyun bahçesinde olduğunu bil.

Oyunu yazan oynayan sensin ama bir de görmesen de oyunu seyreden var. Sen kendini, oyunu, seyredeni hatırlar, mutlu olursun. Sen kendini, oyunun oyun olduğunu, seyredeni unutur, huzursuz ve mutsuz olursun.” sözlerine yer veriliyor.

Halfeti Kamping Merkezi Oluyor Halfeti Kamping Merkezi Oluyor