Şampiyonluğu isteyen iki takımın karşı karşıya geleceği maç Çorumspor FK standında 15.01.2023 tarihinde saat 14.00’da başlayacak.

İlk yarıyı zirvede tamamlayan Şanlıurfaspor, ikinci yarının ilk maçında deplasmanda oynayacağı Çorum FK maçında mutlak galibiyet için sahaya çıkacak. İstanbul Bölgesi B Klasman hakemlerinden Oğuzhan Uğurlu yöneteceği karşılaşmada iki takımında güçlü ve zayıf yanları bulunuyor. 

LEVENT DEVRİM, ŞANLIURFASPOR’UN BAŞINDA İLK KARŞILAŞMASINA ÇIKACAK

Çorum FK ilk yarının devre arasında çok önemli transferler yaparken Şanlıurfaspor, transferde ciddi bir sessizlik yaşadı. Çorumspor devre arası yaptığı yıldız futbolcularla Şanlıurfaspor’un karşısına çıkması bekleniyor. Forvet ve kenar oyuncu sorunun Çorum FK maçında yaşaması beklenen Şanlıurfaspor’da teknik hoca Levent Devrim de ilk sınavını verecek.

ÇORUM FK İLE ŞANLIURFASPOR KARŞILAŞMASINDA BERABERLİK KOKUYOR

Karşılaşmada takım oyununa ihtiyacı olan Şanlıurfaspor’un futbolcularda “Ben oynadım o oynadı” sendromu olmazsa karşılaşmanın sonucu da Şanlıurfaspor için o kadar önemli olacak.

Diyarbakır Anemon Otel Şanlıurfaspor’un Rezervasyonunu İptal Etti Diyarbakır Anemon Otel Şanlıurfaspor’un Rezervasyonunu İptal Etti

Şanlıurfaspor’da  Bünyamin, Birol, Behlül, takıma çok ciddi katkılar sunarken Aydın da kalede ciddi katkı sunuyor. Maçta, Şanlıurfaspor’un kenar oyuncusu Behlül ve Mert’in iyi işler çıkartması bekleniyor. Ancak spor otoritereleri Çorum FK ile Şanlıurfaspor karşılaşmasında beraberlik bekliyor.

ŞANLIURFASPOR TRANSFER YAPMAZSA İŞİ ÇOK ZOR

Şanlıurfaspor’un mutlaka transfer yapması gerekiyor. Hiç şüphesiz devre arası transfer isabet oranı yüksek olanın takımların bu ligi götürecek. Ligin ikinci yarısında Şanlıurfaspor’un sıkıştırılmış bir fikstürü bulunuyor.  Transfer yapmadığı için olası ceza durumu ve sakatlık durumu Şanlıurfaspor’a ciddi sorun oluşturacağa benziyor. Transfer yapmadığı için bir oyuncunun 3 maç sakatlığı yada futbolcunun ceza aması durumunda ciddi sorun yaşayacak olan Şanlıurfaspor’un 3 maçı heba edilebilir. Ancak her şeye rağmen Şanlıurfaspor’un çok yakında transferlerini duyurması bekleniyor.

ŞANLIURFASPOR’UN İLK 5 MAÇI ÇOK ÖNEMLİ

35 günde 7 maça çıkacak olan Şanlıurfaspor, ikinci yarıda çıkacağı ilk 5 maçı çok önemsemesi gerekiyor. Şanlıurfaspor’un ilk 5 maçında gitmesi durumunda rahatlayacak. İlk 5 maç Şanlıurfaspor’u strese de sokarsa şampiyonluk hayal olabilir.