İbrahim Tatlıses Ali Ağaoğlu'nu Solladı! 150 Daireli Rezidansla Servetine Servet Kattı İbrahim Tatlıses Ali Ağaoğlu'nu Solladı! 150 Daireli Rezidansla Servetine Servet Kattı

TUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ile gerçekleştirilen görüşmede, URSIAD'ın geleceğe yönelik hazırladığı projeler ve TÜSİAD’ın bu projelere sunabileceği katkılar hakkında istişarelerde bulunuldu. Ziyarette URSIAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaşar Bahçivan’a, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Fincan, Müslüm Kayacan, Genel Sekreter Şahin Kırmızı eşlik etti.

tusiad_ursiad_1

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan URSIAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaşar Bahçivan; “Bugün TÜSİAD Başkanı Orhan Turan Bey'i ziyaret ettik. Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz verimli görüşme, URSIAD'ın geleceğini daha da parlak kılacak önemli fikirlerle doluydu. Samimi ve misafirperver tavırlarıyla bizi ağırlayan Orhan Turan Bey'e içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şanlı Şehrimizin iş dünyasını güçlendirmek için hayata geçireceğimiz projelerde iş birliğimizin artarak devam etmesi heyecan verici. Hep birlikte el ele, inovasyonla dolu, takım ruhuyla çalışacağımız bu yeni dönem için heyecan duyuyoruz. İlerlemek, büyümek ve Şanlıurfa'nın iş dünyasını güçlendirmek için durmuyoruz!” açıklamasında bulundu.