Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, belediye başkanlarıyla toplantı yaptı. Salih Ayhan, toplantıda belediyelerin projeleri ve sorunlarını istişare etti.

Toplantıya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abin Beyazgül ev sahipliği yaptı.

Belediye Başkanlık konutunun bahçesinde dün gece gerçekleşen yemekli toplantıyı sosyal medya hesabından sadece Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam paylaştı. Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un toplantıya katılmadığı görüldü.

vali belediye başkanlarıyla toplantı2
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci yaptığı paylaşımda toplantıyla ilgili şu bilgileri aktardı; “Valimiz Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyzgül ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile beraber Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldık.

Urfa Ulu Caminin Bahçesindeki Kavga Kamerada  Urfa Ulu Caminin Bahçesindeki Kavga Kamerada 

Birlik ve beraberlik içerisinde aldığımız kararların, ilimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Şanlıurfa Valimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. İstişaremiz bereketli, toplantımız hayırlı, birliğimiz daim olsun.”dedi.