Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve çıktığı 8 lig maçında namağlup serisini sürdüren Şanlıurfasporlu futbolculardan Pazar günü 11 Nisan Stadyumunda saat 19.00’da oynayacakları 24 Erzincanspor maçı için 3 puan sözü aldı.

Şanlıurfaspor, Afyonspor Maçı Hazırlıklarına Başladı Şanlıurfaspor, Afyonspor Maçı Hazırlıklarına Başladı

Sivas Valiliğinde görev yaptığı dönemde Sivasspor’a verdiği destekle bilinen Vali Salih Ayhan Şanlıurfa’ya atandığı günden buyana Şanlıurfaspor’a da büyük bir destek veriyor. Amatör lig futbolcu geçmişi de olan ve spora büyük önem veren Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Sivas’ta öğrencileri, gençleri maçlara götürdüğü bu projesini bu hafta ilk kez Şanlıurfaspor maçında da hayata geçiriyor.

SİVASSPOR'A VERDİĞİ DESTEĞİ URFASPOR İÇİN DE SÜRDÜRÜYOR

Şanlıurfaspor’un iç sahada oynayacağı her maçta dezavantajlı mahallerde yaklaşık 500 çocuğu statta takımı desteklemelerini sağlayacak olan Vali Salih Ayhan, Şanlıurfaspor taraftarlarına, futbolcularına şampiyonluğa inandırıyor. Şanlıurfaspor’un şampiyonluğu için “Bu Sene O Sene” yorumlarının artığı kentte bugün de Şanlıurfaspor Kulübünü ziyaret eden Vali Salih Ayhan, antrenman tesislerinde incelemelerde bulundu.

 Pazar günü oynanacak 24 Erzincanspor maçı öncesi kulüp tesislerinde yönetim futbolcularla bir süre sohbet eden Vali Salih Ayhan, sporculara başarılar dileyerek futbolculardan 3 puan sözü aldı. 

Bu arada son deplasman maçında zorlu İnegölspor maçını 2-1 kazanan Şanlıurfaspor, 24 Erzincanspor da yenerek namağlup serisini sürdürmeyi hedefliyor.

SEN DE BİZİMLE BİRLİKTE BU COŞKUYA ORTAK OLMAYA VAR MISIN?

Şanlıurfaspor, maç öncesi taraftarlara, “sen de bizimle birlikte bu coşkuya ortak olmaya var mısın” diyerek taraftarları maça davet etti.
Şanlıurfaspor kulübü, sosyal medya hesabından “ Şanlıurfa takımına sahip çıkıyor; Pazar günü saat 19.00'da 11 Nisan Stadyumu'nda buluşuyor. Sen de bizimle birlikte bu coşkuya ortak olmaya var mısın?” paylaşımında bulundu.