Valilik toplantı salonunda şehit ve gazi ailelerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, onların dertleriyle dertleneceklerini belirterek şehit ve gazilerin sayesinde bu vatanda özgürce yaşadığımızın altını çizdi.

Şehit ve gazi ailelerine minnet duygularının hiç azalmadan devam ettiğini dile getiren Vali Şıldak, “Her zaman yanındayız, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Şehit ve gazilerimizin varlığı vatan sevdasının en güzel sembolüdür. Kimi uzuv kaybı yaşıyor, hayatı zorlukla devam ettiriyor. Kimisi de evlat acısı, eş acısı yaşıyor ama aynı zamanda büyük bir gurur olduğunu devletin ve milletin gönlünde yaşayan insanlar olarak millete emanet olduklarını biliyoruz. Allah katında onlar gerçekten peygamberlere komşu olacak nispette derecesi yükseltilmiş insanlardır.” dedi. 

Jandarma 21 Yıl Hapis Cazı Bulunan Şahsı Kızılburç Köyünde Yakaladı Jandarma 21 Yıl Hapis Cazı Bulunan Şahsı Kızılburç Köyünde Yakaladı

Şehit ve gazi ailelerinin ziyaretlerinden dolayı ayrıca minnet duyduklarını da söyleyen Vali Şıldak, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.