Canan Karatay, kebaba yeşil ışık yaktı ama bir uyarıda bulundu Canan Karatay, kebaba yeşil ışık yaktı ama bir uyarıda bulundu

Şanlıurfa genelinde sürdürülen çalışmalara bir yenisini ekleyen Emniyet ekiplerinin dün gerçekleştirdikleri başarılı çalışma sonucunda, 170 kilo 700 gram skunk ve 3 kilo 500 gram toz esrar ile birlikte 4 adet otomatik tabanca ele geçirildi.

Çalışmada ayrıca bir kişi gözaltına alınırken, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak da Şanlıurfa genelinde zehir tacirlerine geçit vermeyeceklerini belirtti.

Güvenlik güçlerinin uyuşturucuyla mücadele konusunda yürüttükleri faaliyetleri birebir takip eden Vali Şıldak, “Kararlı bir şekilde başlattığımız mücadelemiz aynı iradeyle devam ediyor. Emniyet ve jandarmamızın çalışmalarıyla zehir tacirlerine hareket alanı bırakmayacağız. Geleceğimizin teminatı gençlerimizi bu illetten korumak için uyuşturucu ticaretine fırsat vermemeye kararlıyız.” dedi.

Son haftalarda düzenlenen operasyonlar sayesinde uyuşturucu yakalamalarında büyük artış görülürken, uyuşturucuyla mücadeleye özel önem verdiği bilinen Vali Şıldak, görevlerini titizlikle yerine getiren güvenlik güçlerini de tebrik etti.