Program, Haliliye ilçesinde bulunan bir kahvaltı mekanında gerçekleşti. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Doğar belediye başkanlığına seçilmesi halinde Haliliye'de yapılacak yenilikleri ve hizmetleri anlattı.

Doğar, özellikle annelerin ve çocukların ihtiyaçlarına yönelik vaatlerini vurgulayarak, büyük parklarda kreş ayrıca maddi durumu yetersiz olan ailelere bebekler için mama desteği sağlanacağını dile getirdi.

Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı

Programa katılan herkese teşekkür eden Doğar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, tüm kadınlara karanfil hediye etti. Katılımcılar, Doğar'ın açıklamalarından ve vaatlerinden memnuniyetlerini dile getirerek desteklerini ifade etti.

Yenidene Redah Partisi Haliliye Belediye Başkan adayı Ecz. Vedat Doğar'ın, kadınların yaşam kalitesini artırmaya yönelik yapacağı vaatler, ilçe sakinleri tarafından olumlu karşılandı ve seçim sürecinde önemli bir referans oluşturdu.

Editör: Urfadasin Haber