Seçim çalışmaları kapsamında Vedat Doğar'ın bu kez durağı Haliliye İlçesinin Süleymaniye Mahallesi oldu.

Mahalle sakinlerinin ve esnafın sorunlarını dinleyen Vedat Doğar, yapılan açıklamada mahallenin karşılaştığı sorunları gidermek için kararlı olduklarını belirtti.

Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim

Doğar, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, Süleymaniye'nin uzun süredir ihmal edilmiş alt yapı sorunlarından trafik yoğunluğuna, park ve çevre düzenlemesinin olmamasından diğer çeşitli şikayetlere kadar bir dizi konuyu vatandaşlardan dinlediklerini belirtti.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra belediye başkanı olarak göreve geldiklerinde, belediyeyi vatandaşların ayağına götüreceklerini ve sorunları yerinde çözüp çıkacaklarını ifade etti.

"Azimle çalışacağız, adaletsizliği sonlandıracağız"

Doğar, belediyenin işleyişinde israfı, adaletsizliği ve hukuksuzluğu önleyeceklerini vurgulayarak, "Belediyede haksızlığa asla ve asla müsamaha göstermeyeceğiz. Halkımızın hak ettiği hizmeti sunmak için durmadan, yorulmadan azimle çalışacağız.

Süleymaniye ve diğer mahallelerimizin sorunlarını çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Belediyeyi vatandaşların ayağına getireceğiz ve sorunları yerinde çözeceğiz. Bu şehre hizmet etmek için buradayız ve halkımızın desteğiyle bu hizmeti gerçekleştireceğiz." dedi.

Vatandaşlar, Doğar'ın samimi yaklaşımını ve sorunlara duyarlılığını takdir ederken, 31 Mart seçimlerinde Haliliye'nin geleceği için tercihlerini yaparken bu yaklaşımın etkili olacağı ifade edildi. Süleymaniye Mahallesi sakinleri, Doğar'ın ziyaretlerinin kendilerini memnun ettiğini ve sorunlarının çözümü konusunda umutlu olduklarını dile getirdiler.

Editör: Urfadasin Haber