Yeniden Refah Partisi'nin Haliliye Belediye Başkanı adayı Vedat Doğar, karşıya Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yerel sorunları dinledi. Doğar, dün gece bir yerel televizyon kanalında katıldığı programa vatandaşların dile getirdiği sorunları aktardı. Alt yapı, çevre düzenlemesi ve kamu hizmetlerindeki eksiklikler konularında vatandaşların endişelerini dile getiren Doğar, özellikle ATM ve PTT hizmetlerinin yetersizliğine dikkat çekti. 

Doğar, yaptığı açıklamada, "Mahalle sakinlerinin yaşadığı sorunları doğrudan dinlemek ve not almak için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Alt yapı eksikliklerinden, çevre düzenlemesine kadar birçok konuda vatandaşlarımızın sıkıntılarını paylaşıyoruz. 31 Mart seçimlerinde desteklerinizi bekliyor, tüm bu sorunları çözmek için çalışacağımızı taahhüt ediyorum" dedi.

Doğar'ın vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini dile getirmesi, yerel seçim atmosferine yeni bir dinamizm katarken, Mahalle sakinleri tarafından da olumlu karşılandı.

Editör: Urfadasin Haber