Gölpınar Tabiat Parkı’nda doğa yürüyüşü ve çevre temizliği etkinliğine katılan AK Parti MKYK Yedek Üyesi Vildan Polat, eline poşet aldı çöp topladı.

Şanlıurfa’da Gölpınar Tabiat Parkında temiz çevre, temiz orman, temiz insan sloganı ile çevre temizliği ve doğa yürüyüşü etkinliği yapıldı.

Etkinliğe, Doğa Koruma ve Milli Parklar 3. Bölge Müdürlüğü ile ULAK Arama Kurtarma Haberleşme Doğa Sporları Derneği ve Karaköprü Belediyesi destek verdi.

Şanlıurfalıların Tüm Yükünü Toros Marka Araçlar Çekiyor  Şanlıurfalıların Tüm Yükünü Toros Marka Araçlar Çekiyor 

Etkinliğe, ULAK Derneği üyeleri ile Harran Üniversitesi öğrencileri de katılım sağladı. Katılımcılara, Doğa Koruma ve Milli Parklar 3. Bölge Müdürlüğü çalışmaları, Gölpınar Yaban Hayvanı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezimizden bilgiler aktarıldı. Daha sonra, doğa yürüyüşü ve çevre temizliğine gerçekleştirildi.

Doğa Koruma Milli Parklar Şanlıurfa ve ULAK Koruma Gönüllüleri ile birlikte, Orman Temizleme Etkinliğinde akciğerlerimiz olan ormanımızı temizlemeye katılan AK Parti MKYK Yedek Üyesi Vildan Polat, “Ormanlar sayısız canlıya ev sahipliği yapar. Orman canlılarının yaşam serüvenine destek olmak için ormanlarımızı birlikte koruyalım.” dedi.