Nevali Hotel de yapılan düğün ve nikaha Şanlıurfa ve Türkiye’nin dört bir yanından iş ve siyaset dünyasından bir çok isim katıldı. 

Dilser ile Uğur ’un nikahını Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat kıydı, nikah şahitliğini ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Merve Mermer, Bülent Şenbayram, Eyyüp Koç yaptı. 

Yöresel yemeklerin ikram edildiği düğünde, geline takı takmak için davetliler sıraya girdi.

Düğünde halayların çekilmesi ve gelin ile damadın dansı esnasında paralar savruldı.

Urfalı Kaymakam, Kastamonuluların Damadı Oldu Urfalı Kaymakam, Kastamonuluların Damadı Oldu

Polat ve Ensal ailesinin düğününe Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Mehmet Kasım Gülpınar,Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat,Ak parti Genel merkez koordinatörü Bahattin Yıldız,Ceylanpınar Geçmiş dönem belediye başkanı Menderes Atilla,Ak parti MKYK üyesi Mehmet Ali Kurt,MHP il başkan yardımcısı Mesut Erdurak, İş adamlarından Çetin İzol,Zülfikar İzol,Suat Baytak,İbrahim Zinciroğlu,Burak Demirkol,İbrahim Tumbul,Genç iş adamlarından Volkan Paydaş,Dinçer İzol,Serkan Oflaz,Mahmut Kızıldemir,Siyasetçi,İş dünyası,STK başkanları,Polat ve Ensal ailesinin yakınları katıldı.

Düğün hatıra fotoğrafların çekilmesiyle son buldu.

Kızını gelin eden Vildan Polat yaptığı açıklamada "Nikah akdini gerçekleştiren Haliliye Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat'a
nikah şahitliğini yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kasım Gülpınar'a, tüm şahitlerimize ve bu mutlu günümüze katılım sağlayarak, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarmıza teşekkür ediyorum.

Aramızda olmayıp, telgraf ile bizleri onurlandıran; başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olmak üzere Nureddin Nebati,Mehmet Özhasetiki, Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Belgin Uygur, Prof. Dr. Cüneyt Yüksel, Büşra Paker, Tuğba Işık Ercan ve Muhterem İnce'ye  ayrıca teşekkür ediyorum."dedi.

Editör: Urfadasin Haber