AK Parti MKYK Yedek Üyesi Vildan Polat, bugün ziyarette bulunduğu bir evde bu çocuğun mutsuzluğu objektiflere yansıdı.

Gözden kaçırmayın

AK Parti Seçim İşleri Başkanı Urfa’da AK Parti Seçim İşleri Başkanı Urfa’da

Şanlıurfalı o çocuğun neden o kadar mutsuz olduğu ise henüz öğrenilmedi.
Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde Vildan Polat’ın hane ziyareti esnasında fotoğraf karesine yansıyan bir çocuğun hüznü yürek burktu.
AK Parti MKYK Yedek Üyesi Vildan Polat, son zamanlarda köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşlarda bir arada olmaya özen gösteriyor. Bazen vatandaşları evlerinde ziyaret eden Vildan Polat, “Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinleyip, gerekli mercilere iletmek üzere notlar alarak, vatandaşlarımızın dertleriyle hemhal oluyoruz.” diyor.
Vildan Polat bu ziyaretlerini sosyal medya hesabından paylaşıp tarihe not düşüyor. Vildan Polat, işte bu ziyaretlerinden birinden sohbet etmeye çalıştığı çocuğun mutsuzluğu ve hüznü dikkat çekti.
Eyyübiye Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Mehmet Hamcam’ı da yanına alan AK Parti MKYK Yedek Üyesi Vildan Polat, birlik ve beraberliğin pekiştiği mübarek Ramazan ayında, Altundağ ailesinin gönül sofrasına da konuk oldu. Vildan Polat, misafir olduğu gönül sofrası için “ İçten misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Ramazan bereketi, sofralarından eksik olmasın.” Duasında bulundu.
Vildan Polat, AK Parti’nin halkla vatandaşla bağının bu denli güçlü olmasını, halkı partilerine teveccühü, samimiyetlerine ve millete hizmet aşkından kaynaklandığını sözlerine ekledi.