CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın çarşamba günü Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesindeki programıyla ilgili salon krizi yaşandı.

Oğuz Kaan Salıcı’nın da Şanlıurfa’daki çalışmaları değerlendirmek üzere partinin teşkilatıyla bir araya geleceği programla ilgili CHP Viranşehir İlçe Başkanlığı, belediyeden yer talebinde bulundu.

Viranşehir Belediyesi, CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı Çarşamba günü Viranşehir'e yapacağı ziyaret nedeniyle Viranşehir belediyesi kültür sanat konferans Salonu için yapılan başvuruyu reddetti.

CHP Viranşehir İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada “Salon o gün boş olmasına rağmen AK Partili Viranşehir Belediye başkanı neden salonu vermemek için bin bir bahanelere sığınık salonu bize tahsis etmedi.! Halkla buluşmamıza niye rahatsız oluyorlar, neden korkuyorlar? Önümüze engeller koyabilirler, engeller çıkarabilirler. Ama bilmeleri gerekiyor. Biz bütün engelleri aşmasını bilen bir partinin mensubuyuz. Bu gelenekten geliyoruz. Herkes iyi bilsin. Akpliler de çok iyi öğrensin, Geliyor gelmekte olan.” denildi.

Bu arada Viranşehir Belediyesi, CHP'ye salon vermeyince CHP de Dila Sultan Düğün Salonunu kiraladı. 22.06.2022 Çarşamba günü saat 14.00’da Viranşehir Dila Sultan Düğün Salonunda; Örgütten sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın katılımıyla partiye katılım sağlayacak üyelere rozet takma törenine gerçekleşecek.

Yeniden Refah Partisi Urfa İl Kongresini Yaptı Yeniden Refah Partisi Urfa İl Kongresini Yaptı