Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı ile Kış ayları öncesi kırsal mahallelerde vatandaşların ulaşım sorunu yaşamaması için yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Asfalt seferberliğinin başlatıldığı andan itibaren çok sayıda Kırsal mahalle yolunu sathi asfalt kaplama ile buluşturan ekiplerin son durağı, Çamurlu kırsal mahallesi Birik sokak oldu.

Birik sokakta sathi kaplama asfalt çalışması başlatan ekipler, çalışmaları kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin istifadesine sunmayı hedefliyor.

Polis Ekipleri, Hem Bilgilendirdi Hem Ceza Verdi Polis Ekipleri, Hem Bilgilendirdi Hem Ceza Verdi

Kırsal mahallelerde devam eden asfalt çalışmalarını değerlendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci; “ Daha yaşanabilir Viranşehir’imizin her köşesinde, konforlu ve güvenli yollar için çalışıyoruz. İlçemizi daha konforlu bir ulaşım ağına kavuşturmak için tüm ekiplerimiz ile sahadayız. Hemşerilerimizin yaşam alanlarını güzelleştirmek adına, ekiplerimiz asfalt yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Yıllardır yolla ilgili sorun yaşadıklarını ve Viranşehir Belediyesinin tarafından yapılan çalışma ile bütün sorunun çözüldüğünü dile getiren Çamurlu Mahallesi birik sokak sakinleri ise; “Yollarımızın durumu çok kötüydü. Yazın tozdan kışın çamurdan bıkmıştık. Viranşehir Belediyemiz, yıllardır var olan yol sorunumuzu yaptıkları çalışmayla çözdüler. Yollarımız çok güzel oldu. Emeklerinden dolayı başta Viranşehir Belediye Başkanımız Salih Ekinci olmak üzere tüm ekibine ve çalışanlarına teşekkür ederiz.” Dediler.

Plan ve program dahilinde devam eden asfalt çalışmalarının kırsal mahallelerde tüm hızıyla devam edeceği belirtildi.

Editör: Mehmet Fatih Aslan