Şanlıurfa'da Uçak Pisti Pas Geçti 1 Saatte Ancak İnebildi Şanlıurfa'da Uçak Pisti Pas Geçti 1 Saatte Ancak İnebildi

Kış ayları öncesi vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamaması için yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelere uzun ömürlü ve kaliteli yollar kazandırıyor.

Kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Elgün (Atşane) ve Tunçbilek Kırsal mahallelerinde sathi asfalt kaplama çalışmalarını bitirdikten sonra Aslanbaba Mahallesi Kayalar Sokak’ta asfalt çalışması başlattı.

Ekipler, vatandaşların kış aylarında sorun yaşamaması için mahalle içi yollarda yaklaşık 4 kilometrelik sathi asfalt kaplama serimi gerçekleştirecek.

Aslanbaba Mahallesi Kayalar Sokak’ta hummalı bir çalışma yürüten ekipler, asfalt çalışmalarını kısa sürede bitirip, mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor.

Plan ve program dahilinde Kırsal mahallelerde asfalt atağını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelere uzun ömürlü ve kaliteli yollar kazandırmaya devam ediyor.

Yol yapım çalışmalarının ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde devam edeceği belirtildi.

Mahallelerinde başlatılan yol yapım çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.