MÜZSAN Şanlıurfa Başkanı Tekin Tatar’dan Sıra Gecesi Değerlendirmesi MÜZSAN Şanlıurfa Başkanı Tekin Tatar’dan Sıra Gecesi Değerlendirmesi

Viranşehir Belediyesi tarafından 2023 YKS sınavlarına girecek mezun ve 12.Sınıf öğrencilerinin sınav stresinden uzaklaşması amacıyla düzenlediği"Moral Konseri"nde bu kez Viranşehirli Sanatçı Vedat Alçay sahne aldı.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Amfi Tiyatroda düzenlenen Moral konserine, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri ile çok sayıda öğrenci ve öğrenci velileri katıldı.

089b5c58-866c-42a5-a8da-dbdeae13189d

Yoğun ilginin olduğu moral gecesinde sahne alan Viranşehirli Genç Sanatçı Vedat Alçay, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı. 

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler, yapılacak sınav öncesi moral gecesi etkinliğinde doyasıya eğlenip stres attı. Öğrenciler, zaman zaman sanatçının şarkılarına eşlik ederek halaylar çekti.

Konseri öğrencilerle birlikte izleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, etkinlik sonrası programa katılımlarından dolayı Sanatçı Vedat Alçay’a çiçek takdim edip, teşekkür etti. 
Ekinci, Geceye katılan mezun ve 12.Sınıf öğrencilerine YKS sınavlarında başarılar diledi.
Konserde, sınav stresinden uzak bir gece geçirdiklerini belirten öğrenciler ise, programı düzenleyen Viranşehir Belediyesine teşekkür etti.