Viranşehir Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede başlatılan sıcak asfalt seferberliği aralıksız devam ediyor.

Viranşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Atağı Başlattı Viranşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Atağı Başlattı

Sıcak havaya rağmen hummalı bir çalışma yürüten ekipler, üst yapı çalışmaları kapsamında alt yapısı biten Yeni Sanayi yolu 121.Cadde, Hürriyet, Yeni ve Azadi Mahallelerinde Akademi, Karacadağ, Barbaros ve 513. (Okul Yolu) caddelerini asfaltla buluşturduktan sonra, Azadi -Yeni Mahalle arasındaki Şair Nabi caddesinde asfalt serimine başladı.

Sıcak asfalt serim çalışmaları ile caddeler ve sokaklar modern bir görünüme kavuşurken, çalışmaların farklı mahallelerde alt yapısı bitirilen caddelerde devam edeceği belirtildi.

Güvenilir yollarla güvenilir ulaşım için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci; “Güzel şehrimizi geliştirmek, güzelleştirmek ve daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için büyük bir aşkla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Hemşerilerimize yol sorununu sorun olmaktan çıkaracağız diye söz vermiştik. Elhamdülillah, verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz tüm mahallelerin alt ve üst yapısını bitirip, cadde ve sokakları konforlu yollara kavuşturmaktır.

Kısa süre önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizle birlikte başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarımızı 5 caddede bitirip, vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Asfalt çalışmamız, alt yapısı bitirilen 5 ana caddemizde daha devam edecek. Allahın izniyle onları da en kısa sürede bitirip, hemşerilerimizin istifadesine sunacağız. Duaları ve güzel dilekleri ile çalışmalarımıza destek veren hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

Asfalt çalışmalarımız hayırlı, uğurlu olsun.” Dedi.

Ekinci, ilçede başlatılan asfalt çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

Alt ve üst yapı çalışmalarıyla mahallelerin başka bir kimliğe büründüğünü dile getiren mahalle sakinleri ise, çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir ve Viranşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.