Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi Kaymakamı Önder Çengel gitar çaldı, eşi Ayşe Asan Çengel ile birlikte düet yaptı.

Kaymakam Önder Çengel " Hava kara bulutlu yine yağmur yağıyor" parçasını gitar eşliğinde seslendirdi. Eşi Ayşe Asan Çengel de eşlik ettiği gitar dinletisi izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı.

Viranşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzün koordinasyonuyla Viranşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri Viranşehir Belediyesi Emine Erdoğan Kadın Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerin açılışına Viranşehir İlçe Kaymakamı Önder Çengel ve eşi Ayşe Asan Çengel, İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Yağan, Halk Eğitim Müdürü Zeki Kaya kurum amir ve müdürleri, eğitim yöneticileri, öğretmen ve kursiyerler katıldı. 

viranşehir kaymakamından gitar resitali

Sergi Açılışı ile başlayan programda halk oyunları gösterisi ve Halk Eğitim Kursiyerlerinin müzik dinletisi ile devam etti.  Programda sürpriz yapan Viranşehir Kaymakamın Önder Çengel, " Hava kara bulutlu yine yağmur yağıyor" parçasını gitar eşliğinde seslendirdi. Kaymakam Önder Çengel'e eşi Ayşe Asan Çengel de eşlik ederek düet yaptılar.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında düzenlenen sergide Halk Eğitim Merkezi, Becerikli Kadın Merkezi, ÇATOM ve Aile Destek Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı sergi gezilerek program sona erdi.

Şanlıurfa’dan Bir Yıldız Daha Kaydı Şanlıurfa’dan Bir Yıldız Daha Kaydı