Vali Şıldak İletişim Başkanlığı Ve BİK’i Ziyaret Etti. Bakın Neler Dedi? Vali Şıldak İletişim Başkanlığı Ve BİK’i Ziyaret Etti. Bakın Neler Dedi?

'Bozuk Yol Kalmayacak' sloganı ile hizmet atağını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçede başlattığı sıcak asfalt seferberliğini sürdürüyor. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı doğrultusunda; İlçede hummalı bir şekilde çalışma yürüten ekipler, üst yapı çalışmaları kapsamında alt yapısı biten Yeni Sanayi yolu 121.Cadde, Hürriyet, Yeni ve Azadi Mahallelerinde Akademi, Karacadağ, Barbaros ve 513. (Okul Yolu), Şair Nabi, Paşa Konağı ile Eski Urfa Caddelerini sıcak asfaltla buluşturdu. Sıcak asfalt çalışmalarında şimdi ise sıra Vatan Caddesi’ne geldi.  Vatan Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başlayan ekipler, bu caddeyi de konforlu hale getirecek. Yoğun şekilde devam eden asfalt çalışmalarının, daha sonra Stadyum Caddesi’nde devam etmesi planlanıyor.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir’in dört bir yanını modern ve  konforlu yollarla buluşturmaya devam ettiklerini belirterek, ilçede başlatılan asfalt çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

Alt ve üst yapı çalışmalarıyla mahallelerin başka bir kimliğe büründüğünü dile getiren mahalle sakinleri de, yapılan çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir ve Viranşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.