Gecede sahne alan Viranşehirli Sanatçı Murat Dağ, Kürtçe ve Türkçe söylediği bir birinden güzel şarkılarla öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı.

Viranşehir Belediyesi tarafından 2023 YKS sınavlarına girecek mezun ve 12.Sınıf öğrencilerinin sınav stresinden uzaklaşması amacıyla“Moral Gecesi” düzenlendi.

İbrahim Tatlıses'in İlk Eşi Adalet Sara Köşe Yazarlığına Başladı İbrahim Tatlıses'in İlk Eşi Adalet Sara Köşe Yazarlığına Başladı

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Amfi Tiyatroda düzenlenen Moral konserine, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri ile çok sayıda öğrenci ve öğrenci velileri katıldı.

3baa6323-4c46-4e46-82c9-ef0fbd104d2c

Yoğun ilginin olduğu moral gecesinde sahne alan Viranşehirli Genç Sanatçı Murat Dağ, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler, yapılacak sınav öncesi moral gecesi etkinliğinde doyasıya eğlenip stres attı. Öğrenciler, zaman zaman sanatçının şarkılarına eşlik ederek halaylar çekti.

Konseri öğrencilerle birlikte izleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, etkinlik sonrası programa katılımlarından dolayı Sanatçı Murat Dağ’a çiçek takdim edip, teşekkür etti.

Ekinci, Geceye katılan mezun ve 12.Sınıf öğrencilerine YKS sınavlarında başarılar diledi.

Konserde, sınav stresinden uzak bir gece geçirdiklerini belirten öğrenciler ise, programı düzenleyen Viranşehir Belediyesine teşekkür etti.

Belediye yetkililerinden yapılan açıklamada; Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik etkinliklerin açık hava Konseri, Belediye Halk Korusu konseri, Tiyatro oyunu, Rock konseri ile devam edeceği belirtildi.