Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile alt yapısı tamamlanan bölgelerde sıcak asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Ekipler, bu kapsamda Sulutepe, Işıldar ve Usluca Mahalleleri grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.  Hummalı çalışma yürüten ekipler, Sulutepe, Işıldar ve Usluca Mahalleleri grup yolunu asfalt çalışmaları sayesinde daha modern bir hale getirdi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, güzel şehrimizde alt yapısı biten tüm cadde ve sokaklarını yenilemeye, ulaşım konforunu ve kalitesini arttıracak çalışmalara ilçe genelinde devam ettiklerini söyledi. Sulutepe, Işıldar ve Usluca Mahalleleri grup yolunu da sıcak asfaltla buluşturduklarını vurgulayan Başkan Ekinci,

Siverek'te Otomobil Refüjdeki Direğe Çarptı: 5 Yaralı Siverek'te Otomobil Refüjdeki Direğe Çarptı: 5 Yaralı

“İlçemizi geliştirmek, güzelleştirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı artırarak devam edeceğiz. Yapılan ve yapılacak asfalt çalışmalarının hemşerilerimize ve Viranşehir’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Asfalt çalışmalarından memnun kalan mahalle sakinleri de, çalışmalar nedeniyle Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve belediye ekiplerine teşekkür etti. 

Viranşehir Belediyesi tarafından İlçe merkez ve Kırsal Mahallelerde yol yapım çalışmalarının aralıksız devam edeceği belirtildi.

Editör: Urfadasin Haber