Yalı Çapkını dizisinin Şanlıurfalı oyuncusu Ferit’in şoförü ve koruması olan Ersin Arıcı’ya 2023 yılının survivorda yarışması için teklif götürüldüğü öğrenildi.

Bugüne kadar birçok dizi ve sinema da oynayan başarısıyla da dikkatleri üzerine çeken Şanlıurfalı Ersin Arıcı’ya survivorda yarışması için Teklifi, Acun Ilıcalı’nın götürdüğü bildirildi.

Yalı Çapkını dizisiyle herkesin merak ettiği Ersin Arıcı bugünlerde sosyal medyada ve Google de çokça araştırılıyor.

1991 yılında Şanlıurfa'da doğan Ersin Arıcı,  İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Şanlıurfa'da tamamladı. Üniversiteyi kazandıktan sonra İstanbul'a yerleşti. Yetenekli oyuncunun ilk dizisi ise Hangimiz Sevmedik?. Bu dizide Sami karakteriyle ekrana gelen oyuncu çok sevildi. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde küçük bir rolle ekrana geldi. Hilmi karakteriyle bu dizide yer aldı. Avlu dizisi tanınırlığını artıran dizi oldu. Bu dizide Kadir karakterini canlandırdı. Sadece dizilerle yetinmeyen oyuncu belgeselde de yer aldı. 25 litre belgeselinde karaborsacıyı oynadı.

Neler Oluyor Hayatta! 4 Çocuk Annesi, Urfalı Şahin’e Kaçtı Neler Oluyor Hayatta! 4 Çocuk Annesi, Urfalı Şahin’e Kaçtı

Dijital platformdaki ilk işi Kağıttan Hayatlar filmi oldu. Bu filmde Çağatay Ulusoy ile birlikte oynayan oyuncu Gonzales karakterine hayat verdi. Bu filmle 4. Uluslararası İzmir Film Festivali'nde Dijital Platform En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı. 

Yakışıklı oyuncunun son işi ise Yalı Çapkını oldu. Mert Ramazan Demir ile birlikte oynadığı Yalı Çapkını dizisinde Demir'in karakteri Ferit'in şoförü ve koruması ama aynı zamanda yakın arkadaşı olan Abidin olarak yer alıyor.