Şanlıurfa’ya gelen Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ile beraberindeki Yargıtay üyeleri soluğu Karagülün diyarı Halfeti’de aldı.

Gaziantep'teki ziyaretlerinin ardından Şanlıurfa'ya gelen ve Halfeti Kaymakamı Selin Sarı ve Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak tarafından karşılanıp ağırlanan Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ile beraberindeki heyet, Halfeti’nin doyumsuz manzarasının tadını çıkarttı.

AW649349_01

Turizmin göz bebeği olan Halfeti’de, Rumkale’yi cam terastan seyreden Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ile beraberindeki Yargıtay üyeleri, Halfeti’nin doğal güzelliklerine hayran kaldı.

FVjt--3X0AUKuKY

Halfeti Kaymakamlığı Aile Destek ve Eğitim Merkezi El Sanatları Kurslarındaki teşhir salonunda el emeği göz nuru ürünleri de inceleyen Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca’ya, el sanatları merkezinde kursiyerlerin yaptığı ceviz kaplamalı kılıç kılıfı hediye edildi.

Urfa'da Telefon Dolandırıcılığı Operasyonunda 4 Tutuklama Urfa'da Telefon Dolandırıcılığı Operasyonunda 4 Tutuklama

FVj5K_DWIAAp1bt

Halfeti Kaymakamı Selin Sarı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Yargıtay Başkanımız Sn.  Mehmet Akarca'yı ve beraberindeki heyeti bugün ilçemizde misafir ettik. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.