AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeliği düşürülen Yasin Fırat Çiftçi, açtı ağzını yumdu gözünü düz gitti.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Yasin Fırat Çiftçi, yönetim kurulu üyeliğinin düşürülmesinin,  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı’nın şahsi hırslarından kaynaklandığını iddia etti.

Süleyman Soylu’nun İstifasını Sunduğu İddia Edildi Süleyman Soylu’nun İstifasını Sunduğu İddia Edildi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı resi internet sitesinde halen ismi, resmi ve görevleri düşürülmeyen Yasin Fırat Çiftçi yaptığı yazılı açıklamada ağzına ne geldiyse saydırdı.  

ŞAHSİ İHTİRASLARDAN KAYNAKLANDIĞI İDDİASI 

 “Sayın İl Başkanının Yönetimde Devamsızlığı Rutin Hale Getiren Bir Çok Arkadaşımıza Tüzüğün ilgili Maddesini Uygulamayıp Mazeretli olmama rağmen Sadece Şahsıma Uygulaması Şahsi hırslarından kaynaklandığının göstergesidir. “ diyen Yasin Fırat Çiftçi, devamsızlıktan üyeliğinin düşürülmesinin yolsuzluktan dolayı düşürülmesinden daha iyi olduğunu belirterek ; 

“İyi ki Mazeretsiz Üç defa Toplantıya Katılmamam Gerekçe yapılıp hukuksuz bir şekilde Yönetim Kurulu Üyeliğim düşürülmüş.  Ya Allahım Esirgesin hırsızlık gibi Petrol Rantı, Peysaj ihalesi gibi iftira, bel altı şantaj ve iş takibi yapıp ve en önemlisi yolsuzluk olayları yaşamış olsaydım kendimi asla affetmezdim.” ifadelerini kullandı.

"YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİM DÜŞÜRÜLSE DE AK PARTİ ÜYESİ OLARAK DEVAM EDECEM"

Bu talihsiz durumu Kamuoyunun ve Genel Merkezin Takdirine Bıraktığını belirten AK Partili Yasin Fırat Çiftçi “Gençlik kolları dönemimden bugünlere kadar Emek Verdiğim, Sevda beslediğim partimden ihraç edilmem söz konusu değildir.

AK Parti'ye Ve Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğana olan Sevdam Bitmeyecek ve hiç kimsede bu sevdama engel olamayacak. AK Partimin Hala Resmi Üyesiyim Ve Üyesi Olmaya Devam Edeceğim . 2023 Büyük Türkiye Hedefini Ortaya Koyan Sayın Cumhurbaşkanımızın Her zaman Emrinde olacağım . Durmak Yok Yola Devam ... “ dedi.