Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, “ilk seçimlerde iktidara gelerek çiftçimizin ve milletimizin yüzünü güldüreceğiz. ”dedi

Aynı zamanda Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi görevi de bulunan İsmail Yavuz, Şanlıurfa'da elektrik su kesintileri ile ilgili yaptığı açıklamada ekinlerin kuruduğunu hayvanlar susuz kaldığını söyledi

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı;  Yaşadığımız son günlerde Yeniden Refah Partisi olarak gerek kırsal mahallelerimizde gerekse şehir merkezimizde il başkan yardımcılarım ile incelemelerde bulunuyoruz. 

Elektrik kesintileri kırsalda büyük sorunlar haline gelmiş ekinler kurumuş, hayvanlar susuz kalmıştır. Yıllardan beridir DEDAŞ’ın zulüm niteliğinde faturalar ve hizmet uygulamaları adeta çiftçimiz ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımızı canından bezdirmiştir. 

Başkan Özyavuz, Harran'ın Sorunlarını Bakan Kurum'a Aktardı Başkan Özyavuz, Harran'ın Sorunlarını Bakan Kurum'a Aktardı

Saatlerce Kesilen elektrik sorunları dile getirilince adeta dillerinde sakız olmuş gibi kaçak kullanımını öne sürüyorlar bizlerde diyoruz ki madem kacak kullanım var ise suç kişiseldir ve suçu işleyeni bağlar tüm bir köyü cezalandırmak nerede yazıyor. 

Hükümetçe izlenen tarım politikaları yetmezmiş gibi yerelde de bu kadar sorun ile boğuşulması hükümetin çiftçi den üreticiden uzaklaştığının en net göstergesidir.

Yıllardır Şanlıurfa'nın yüzünü görmemiş siyasilerin seçime yaklaştığımız her geçen günde âdete Şanlıurfa'ya gelerek kendilerini kurtarıcı olarak göstermeleri neyin tezahürüdür. 

Yeniden Refah Partisi olarak tarım politikalarında gardiyan devlet yerine garson devlet anlayışı ile inşallah ilk seçimlerde iktidara gelerek çiftçimizin ve milletimizin yüzünü güldüreceğiz”