Sadece seçim çalışmalarında halkın arasında olmakla yetinmeyen seçildikten sonra da halkla iç içe olmaya özen gösteren AK Parti 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, memleketine her geldiğinde hemşehrilininin iyi günde ve kötü günde yanında oluyor.

Şanlıurfa Tarihi Çarşılar Bölgesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren  Cevahir Asuman Yazmacı,  aynı gün gazeteci Veysel Polat'ın vefat eden kız kardeşinin taziyesine katıldı. Polat'ın acısını paylaştı.

Viranşehir'de de yakınları Hakk’a yürüyen Coşkun, Tunçyürek, Palmanak ve Direk ailelerine taziye ziyaretinde bulunan AK Parti 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, Viranşehir'den sonra Ceylanpınar ilçesine geçti.

AK Parti Ceylanpınar İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Beşkat’ın vefat eden eşi Veysi Beşkat için baş sağlığında bulunan Cevahir Asuman Yazmacı, 2 Haziran'da belediye başkanını seçmek için yeniden sandık başına gidecek olan Hilvan'ı da ziyeret ederek AK Parti Hilvan Belediye Başkan Adayı Ali Aslan Bayık'a destek istedi.

Ankara'da memelekti Şanlıurfa'ya geldiğinde planlı ve proğramlı bir şekilde esnaf, STK, kurum ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, TBMM Genel Kurullarına katılımlarında da söz alıp Şanlıurfa ile ilgili konuşuyor.

Hilvan'da 2 Haziran'da Süleymanlar mı Paydaşlar mı Kazanır ? Hilvan'da 2 Haziran'da Süleymanlar mı Paydaşlar mı Kazanır ?

Mecliste sadece el kaldırıp oylamalara katılmakla yetinmeyen AK Parti 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, bakanlıklar düzeyinde görüşmelere ise TBMM Başkanvekili, AK Parti'nin Urfa kaptanı ve abisi Bekir Bozdağ ile memelketi için çözüm arayışlarında bulunuyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleriyle uyum içinde çalışan, istişarelerde bulunup ortak akılla heraket etmeye özen gösteren AK Parti 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, bulunduğu her ortamda milletvekili arkadaşları ve Bekir Bozdağ'dan övgüyle bahsediyor.

Editör: Urfadasin Haber