eniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, bu ay sonuna kadar 100 belediye başkanı adayını açıklayacaklarını söyledi. Kılıç, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine tek başına girmeye hazırlandıklarını kaydetti.

AK Parti'nin Belediye Başkan Adaylarını Açıklayacağı Tarih Yaklaşıyor AK Parti'nin Belediye Başkan Adaylarını Açıklayacağı Tarih Yaklaşıyor

Kendilerine ittifak teklifi ile gelinecek olursa İstanbul ve Ankara özelinde ittifak tekliflerini değerlendirebileceklerini belirten Suat Kılıç " Şu an bir teklif söz konusu değil. Gelirse İstanbul ve Ankara özelinde değerlendirebiliriz.

Ay sonuna kalmadan da 100 ilçemiz ve bazı illerimizde adaylarımızı kamuoyuna tanıtacağız. Yeniden Refah Partisi gerek büyükşehir ve il gerekse ilçe ve belde gibi belediye meclisi üyelikleri gibi çok önemli başvuruları muhatap olmaktadır.

Başvuru yapanlar arasından komisyonlarımız oluşturuldu. Değerlendirmeler yapılacak. Birinci etapta yapılacak 100 başkan adayımızı kamuoyuna tanıtacağız. Kasım ayı sonuna kalmadan ikinci etapta ikinci 100 belediye başkanı adayımızı kamuoyuna tanıtmış olacağız”.ifadelerini kullandı