Şanlıurfalı Vatandaşlar: Seçim Bitti, Meclis Açılsa da Ne Yapacaklarını Görsek Şanlıurfalı Vatandaşlar: Seçim Bitti, Meclis Açılsa da Ne Yapacaklarını Görsek

Milletvekili Adayı İsmail Yavuz, Siverek ilçesinde gerçekleştirdiği Esnaf ziyaretinin ardından açıklamalarda bulundu.
Yeniden Refah Partisi, Şanlıurfa Milletvekili Adayı İsmail Yavuz yaptığı açıklamada “Siverek ilçemizin, sorunlarını biliyoruz,  Nasıl biliyoruz, ve nasıl çözüleceğini yine biz biliyoruz.
En önemli konu Siverek ilçemiz onlarca il'den büyük olmasına rağmen, il statüsü verilmemesi. Peki verilmemesinin en başında ne gibi sorunları ortayı çıkarıyor, yapılacak yatırımlarda ödeneğin yetersizliği bir çok alanda belediyenin yetersiz kalmasına sebeb olmaktadır. 
Bu gün dahi esnaf ziyaretimizde vatandaşımız, hastanenin yetersizliğinden dert yandı, bizde kendilerine inşallah Siverek ilçemizin sorun ve sıkıntılarını oluşturduğumuz dosyamızı 29. Nisan'da cumartesi günü muhterem Genel başkanımızın Şanlıurfa ziyareti sırasında kendilerine takdim edeceğiz. 
Tabi ki muhterem Genel Başkanımız daha önceki Şanlıurfa ve Siverek ziyareti sırasında, iktidar olduğumuzda Siverek ilçemizin en kısa sürede il statüsüne alınacağı sözünü vermiştir. Bu vesile ile tüm halkımızı 29. Nisan (Cumartesi) günü haliliye Belediyesi karşısında 7. Noter bitişiğindeki açılışımıza bekliyoruz.”