Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, haftalık il yönetim kurulu toplantısında elektrik kesintileri görüşüldü.

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz “Satın alma gücüne göre Avrupa ülkeleri arasında en pahalı elektriğini biz kullanıyoruz. Lâkin hizmet noktasında da Türkiye'nin 8. Büyük ili olan Şanlıurfa'da en çok elektrik kesintisi biz yaşıyoruz. Şanlıurfa'da bu denli elektrik zamlarının üstüne elektrikleri saatlerce kesilen Şanlıurfalı hemşerilerimizi mağdur etmektedir.

Başkan Kırıkçı'dan Miting Teşekkürü Başkan Kırıkçı'dan Miting Teşekkürü

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa il başkanlığı olarak bu kadar yüksek zam oranlarına rağmen vatandaşımızın mağdur edilmesi kabul edilemez. Hepimizin malumudur ki elektriğe bağlı hastalarımız mevcut. Şuan yaşadığımız ekonomik buhran nedeniyle elektriğe ek tedbir alamadıkları için büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Şanlıurfa'da ki yetkililer yapılan her çağrıya gösterilen tüm olumsuzluklara kör sağır dilsiz olmuşlardır. 

Şanlıurfalı hemşerilerimizin oy verdikleri, haklarını savunması gerekenlerin poz vermekten toplantı düzenlemekten öteye gidemedikleri aşikardır. Elektrik kurumuna sorun iletildiği takdirde hatlarda iyileştirme yapıldığını daha iyi hizmet için çelişme yapıldığı söyleniyor.

Hal böyle iken Şanlıurfa'nın yazı kışı bellidir. Neden yağmurlar yağmadan havalar elverişli iken iyileştirme yapılmıyor. Kışa girdiğimiz bu soğuk günlerde milletimizi elektriksiz bırakıp mağdur etmektedir. Oy vereceksiniz lâkin oy verdikleriniz sizi özel sektöre ezdirecek. Bu kesinlikle kabul edilemez bir durumdur.  Biz diyoruz ki Artık Refah var Artık Erbakan var diyoruz.”