SELÇUK GEYVELİ, ŞANLIURRFALILARIN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE İLGİSİNDEN MENUN

Yeniden Refah Partisi’nin Şanlıurfa’da ilgi görmesi sahaya da yansıyor. Partinin Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Geyveli 5 gündür Şanlıurfa’da kenti adım adım dolaşıyor. Hilvan, Birecik, Siverek, Viranşehir, Ceylanpınar, Akçakale ilçelerinde esnaf ve STK ziyaretlerini Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu ve il teşkilatıyla birlikte gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Geyveli, partisine gösterilen ilgiden oldukça memnun.

SELÇUK GEYVELİ: ŞANLIURFA’YA REFAH GELECEK

Anavatan Partisi Şanlıurfa eski İl Başkanı İbrahim Halil Aslan’ı Yeniden Refah Partisi Akçakale Belediyesi Başkan Aday Adayı Esat Üzlü’yü, Viranşehir Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini, Viranşehir Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Bayrak’ı Ceylanpınar’da Seydo Atilla Mahalle Muhtarlığını, Ceylanpınar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bülent Çelik’i Hilvan İlçe Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş’a ziyaretler gerçekleştiren Selçuk Geyveli ve Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, Hilvan’da İlçe Başkanı Salih Beyret’i ziyaret ederek, yeni büro açılışını da yaptı.  Karaköprü İlçe Başkanı Kasım Korkmaz Başkanlığındaki Karaköprü İlçe Divanına katılım sağladı, Siverek İlçe Başkanı Mehmet Ali Çulcu’yu ziyaret etti.

esnaf ziyareti-4

Şanlıurfa Evren Sanayi Zirai Aletler Ve Motorlu Taşıtlar Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Halil Polat’ın cuma duasına da katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Geyveli ve Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, esnafın sorunlarını dinledi, çözüm konusunda hassasiyetlerini dile getirdi.

AK Parti Aday Tespit Komisyonu mesisine başladı AK Parti Aday Tespit Komisyonu mesisine başladı

Şanlıurfa Galericiler Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Yaşar Bozkurt’u da ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Geyveli ve Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu “Şanlıurfa’da esnaflarımız seçimlere tek başımıza girmemizi ve tam desteğini ve Genel Başkanımıza selamlarını ilettiler. Şanlıurfa ya Refah Gelecek.” ifadelerini kullandılar.