Bizler Milli Görüşçü'ler olarak her daim ifade ediyoruz. Çalışan işçinin emeklinin refah seviyesi yükselmeden ülkede bir bayramdan söz etmek gerçekten çok zor, peki ne yapmalıyız ne yapabiliriz.

1996 yılında 54. Hükümet başkanlığında merhum Necmettin Erbakan hocamız.

Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım

Son 50 yılın en yüksek zam oranı” olarak açıklanan zammın iki katından fazlasını Erbakan Hocamız asgari ücretlilere vermişti.

Asgari ücretteki son zam “son 50 yılın en yüksek artışı” olarak duyuruldu ama Erbakan Hoca’nın 54. Hükümeti’nde  “yüzde 102” oranındaki zammına  ve borçlanmadan “denk bütçe”  ile kapattığı döneme hâlâ yaklaşılmış değil.

Hükümetin “son 50 yılın en yüksek zammı” olarak dile  getirdiği asgari ücret  zammı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan  Hocamızın 25 yıl önceki 54. Hükümet  başbakanlığı dönemde  verdiği zammın yakınından, uzağından Geçmiyor.

“Son 50 yılın en yüksek zam oranı” olarak açıklanan zammın iki katından fazlasını Erbakan Hocamız asgari ücretlilere vermişti. 1996 yılının Temmuz ayında asgari ücrette yüzde 102’lik zam yapan “Efsane Başbakan” Erbakan Hocamız, hiçbir şeye zam yapmadan, ek vergi koymadan Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki tek denk bütçeyi gerçekleştirdi.

Aziz milletimizin kıymetli evlatlarına sesleniyorum, daha önce yaptık yine geleceğiz ve yine yapacağız Allah'ın izniyle.