Şanlıurfa'nın Bozova İlçesi Şanlı Avşar  bölgesini ziyaret edip kırsal mahalledeki seçmenin oylarını isteyen Yeniden Refah Partisi Milletvekili Adayı İsmail Yavuz, Şanlı Avşar Köyünden yoğun ilgi ile karşılaştı.

İsmail Yavuz, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada "Kırsal mahallelerde  görmüş olduğumuz destek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kırsal da sevgi ve muhabbeti bizlere yaşatan Bozova'lı hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.  Seçimlerde Bozova'da büyük bir sürpriz beklediğimizi görmüş olduk. Bizler de Bozova'ya gereken önemi vereceğimizi üstümüze düşen görevi,  projelere destek noktasında takipçi olacağımızın sözünü veriyoruz.

"ŞANLIURFALILARI CEPTE GÖRENLERE 14 MAYIS'TA GEREKEN CEVABI VERELİM"

Şunu unutmamak ta fayda vardır. Bizler tepede inen, parasına güvenen, Şanlıurfa'yı cepte keklik gören siyasileri görmekte ve bu şekilde siyaset yapanlara fırsat verilmeyeceğini biliyoruz.

Kısa bir süre önce iktidara Şanlıurfalı hemşehrilerimi örnek göstererek koyunlar gibi oy veriyorlar sözlerini sarf edenler bu gün dahi Şanlıurfa'ya uğramaz oldular.  Neden uğramadıklarını soralım; Siz Şanlıurfa'yı cepte mi görüyorsunuz ki uğramıyorsunuz.

Buradan kıymetli Şanlıurfalı hemşehrilerime sesleniyorum 14. Mayıs'ta Şanlıurfa'yı cepte görenleri sandıkta en güzel cevabı verelim." dedi.

Editör: Urfadasin Haber