İYİ Parti Şanlıurfa Aday Adayı Ahmet Ersin Bucaktan Ramazan ayı Mesajı İYİ Parti Şanlıurfa Aday Adayı Ahmet Ersin Bucaktan Ramazan ayı Mesajı

İl Başkanı İsmail YAVUZ açıklamasına şöyle devam etti. Başta yüzyılın AFETİ olarak nitelendirilen ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinde vefat eden Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbim inşallah böyle bir felaketi insanlığa bir daha yaşatmasın inşallah. Kıymetli vatandaşlarımız, seçim sürecinin başladığını bizlerde Yeniden Refah Partisi olarak seçime en güçlü şekilde hazırlandığımızı ve ilk seçimde inşallah iktidara talip olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Kıymetli vatandaşlarımız Yeniden Refah Partimizin milletvekili Aday Adaylığı sürecinin başladığını ve depremzede vatandaşlarımızdan ücret talep edilmeyeceğini belirtmek isterim,( depremde  evi yıkılmış ve ailece depredemden etkilenen vatandaşlarımız) milletvekili Aday Adaylarımızın il ve ilçe başkanlıklarımız dan başvuru yapabilirler. Değerli Şanlıurfalı kardeşlerim artık vakti gelmiştir. Şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz ve kalkınmasında bizatihi sizlerin rol alarak Şanlıurfa'mızı Türkiyemizin, Yeniden tarım, sanayi kenti yapacağız.

Şanlıurfalı hemşerilerimizin toplum yönetimine katılarak şehrinde söz sahibi olması en büyük arzumuz'dur