Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan  İsmail Yavuz, haftalık il yönetim kurulu toplantısını yüksek bir katılım ile icra etti.

Gözden kaçırmayın

Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı

Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan  İsmail Yavuz, haftalık il yönetim kurulu toplantısını yüksek bir katılım ile icra etti. Toplantıda konuşan il başkanı İsmail Yavuz :

 “Yeniden Refah Partisi olarak Şanlıurfa'da, yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız. Genel başkanımız sayın Dr. Fatih Erbakan Bey'in tensipleri tarafımıza tevdi edilen il başkanlığını devr aldığımız andan itibaren sorumluluğumuzun, farkındayız. Şanlıurfa'lı hemşerilerimizin, dertlerini sıkıntılarını biliyoruz, çözüm önerilerini sorunlara çözüm arama noktasında, halkımızın daima yanında olacağız. İnşallah ilk seçimde Allah'ın izni, milletimizin teveccühü ile iktidara gelip, gardiyan devlet anlayışından kurutulup, hizmetkâr devlet anlayışı ile başta şanlı şehrimiz, ülkemiz ve 7 milyar insanın kurtuluşuna vesile olmak gece gündüz çalışacağız” İfadelerini kullandı.

Yeni katılımların olduğu toplantıda, il başkanı İsmail Yavuz yeni katılımlara rozet takdimi yaptı.