Şanlıurfaspor'un Hocası:Düşme Stresi Yaşadık Ama Halka Bayram Yaşattık Şanlıurfaspor'un Hocası:Düşme Stresi Yaşadık Ama Halka Bayram Yaşattık

Türkiye Judo Federasyonu 2024 yılı müsabaka faaliyetleri arasında bulunan Spor Toto Yıldızlar Türkiye Şampiyonası bugün (03 Mayıs)  Ordu Recep Kara Spor Salonunda başladı.-05 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek olan judo şampiyonasına  69 ilden 1148 judocu katılıyor.

Bugün gerçekleşen Spor Toto Ümitler Türkiye Şampiyonası’nın Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonasında Şanlıurfalı sporcu Süleyman Kolay 42 kilo Türkiye Şampiyonu, Mehmet Coşkun Bulut 42 kiloda Türkiye ikincisi, Abdülbaki Polat 46 kilo Türkiye Şampiyonu, Mehmet Yakup Yavuz 46 kilo Türkiye ikincisi ve Osman Gülgeç 38 kilo Türkiye beşincisi oldu. 

Aynı zamanda Türkiye Judo Federasyonu yönetim kurulu üyesi olan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu "Şanlıurfa’mızı en başarılı şekilde temsil eden sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, Uluslararası arenada Ülkemizi temsil edecek olan Şanlıurfalı Judocularımıza başarılar diliyorum. "dedi.

Editör: Urfadasin Haber