Zafer Partisi’nin Birecik İlçe Kongresi Merkez Mahallesi Mehmet Emin Akan kültür merkezinde yapıldı. Kongrede, Birecik İlçe Başkanlığına Hüseyin Tümen seçildi.

Kongreye, İlçe Kongresine Zafer Partisi Sosyal Medya Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Uğur Batur, Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı İzzettin Kocalar ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.  

Kongrede Birecik İlçe Başkanı seçilen Hüseyin Tümen ve yönetimine başarılar dileyen Zafer Partisi Sosyal Medya Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Uğur Batur, yaptığı konuşmadı şunları söyledi; “

CHP'li Karadağ Doktora Şiddete Tepki Gösterdi CHP'li Karadağ Doktora Şiddete Tepki Gösterdi

Vatandaşlarımızın partimize olan teveccühü her geçen gün artıyor ve partimiz çok iyi bir ivme yakalamış durumda. Bunun göstergesi de üye sayılarımızın sürekli artmasıdır. Bizler Ülkemizin ve Birecik’in meselelerine hakim bir partiyiz bunları çözmek için de Genel Başkanımız Ümit Özdağ, İl İl, İlçe, İlçe Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak vatandaşlarımıza anlatıyor ve onların sorunlarını dinliyor.

Çözüm noktasında görüş alışverişinde bulunuyor. Genel Başkanımıza gittiği her yerde vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bu ziyaretlere mümkün olduğunca ben de katılıyorum ve bunu görüyoruz.  “