GAP Havalimanında günün fotoğrafını Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Zeynel Abidin Beyazgül verdi. Son dakikaya kadar ismi Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ismi geçen Mehmet Canpolat’ın havalimanında Beyazgül ile verdiği sarılma pozu, alkışlanacak hareket olarak yorumlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarafından AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak yeniden gösterilen mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül için GAP Havalimanında karşılama töreni düzenlendi.

Başkan Baydilli: Karaköprü'nün Kalkınmasını Vatandaşlarımızın Desteğiyle Sürdüreceğiz Başkan Baydilli: Karaköprü'nün Kalkınmasını Vatandaşlarımızın Desteğiyle Sürdüreceğiz

Törene yüzlerce kişi katılırken, ismi Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olarak geçen Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ta, Beyazgül’ü karşılayanlar arasında yerini aldı.

2002 yılından beri mensubu olduğu AK Partinin dava bilinciyle teşkilatın her kademesinde yer alan Mehmet Canpolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e sarılarak aralarına soğukluk koymak isteyenlere en güzel yanıtı verdi. Mehmet Canpolat, AK Parti İl Başkanlığı önündeki programda da Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanında durdu.

İkisi de Büyükşehir adaylığı için tatlı bir yarış içindeydi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Z.Abidin Beyazgül ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat bugün sık sık aynı karede  bir araya geldi. Urfa'ya gelmeden seneryolar yazıldı. Hatta fitne sokulmak istendi. Buna rağmen Canpolat ile Beyazgül günün en güzel karesini kucaklaşarak verdi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte günün en güzel fotoğraf karesini verirken aralarına fitne sokmak isteyenlere adeta ders verdiler.

Editör: Urfadasin Haber