Urfalı siyasetçisi Zülfikar İzol, yıllar sonra bugün AK Parti Grup toplantısına katılarak AK Parti 24. dönem Milletvekili Abdulkerim Gök ile bu pozu verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın Başkanlığını yaptığı AK Parti Grup Toplantısına AK Parti Şanlıurfa Eski Milletvekilleri Zülfikar İzol ve Abdulkerim Gök de katıldı.  Yıllar sonra AK Parti sıralarında görülen Zülfikar İzol, 2011 yılında AK Parti'den aday gösterilmeyince bağımsız aday olmuştu.  Zülfikar İzol'un, 2011 yılından buyana AK Parti ile ilk yakınlaşması bugün grup toplantısında görüldü. 

Mahmut Tanal Davayı Açtı ! Mahmut Tanal Davayı Açtı !

AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök ile AK Parti Grup Toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ı dinleyen Zülfikar İzol'un bu fotoğrafı, yaklaşan genel seçimlerde AK Parti'den aday adayı olacağı şeklinde yorumlandı.

AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök ise uzun süredir partisinin çalışmalarına katılıyor ve Şanlıurfa'da halkla iç içe olmaya özen göstermesiyle dikkat çekiyor. AK Parti'nin aktif kadrolarından daha fazla sahada olmaya özen gösteren AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök'ün, halktaki karşılığı dün olduğu kadar bugün de devam ediyor.