Şanlıurfa Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği’nde yapılan seçimde mevcut Başkan Mehmet Selim Açar yeniden başkan seçildi.

Şanlıurfa Şehir Plancıları Odasından yapılan açıklamada “TMMOB Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği seçimleri yapıldı; Şehir Plancıları Odası Ankara Şube Başkanı Ceren İlter,Şehir Plancıları Odası Ankara Şube Saymanı Akın Akçay’ın katıldığı seçimlerde; Mevcut Başkan Mehmet Selim Açar görevine devam ederken Başkan yardımcılıklarına ve yönetime; Ömer Yetkin, Kemal Polat, Elif Erdem, İbrahim Halil Taşçı, Emine Alagöz ve Hüseyin İri seçildi.

Şanlıurfa'da Tarla İçi Yol Çalışmaları Sürüyor Şanlıurfa'da Tarla İçi Yol Çalışmaları Sürüyor

Şehir Plancılarının mesleki çalışma alanlarının araştırılması, mesleki çalıştay ve seminer konularının oluşturulması ile ilgili görüş alışverişi ve seçim süreçlerinin gündeme alındığı toplantıda; oda olağan gündemin yanı sıra Şanlıurfa İl temsilciliğinin önümüzde ki dönem şubeleşmesinin yol haritası çizildi. "denildi.

Yeniden başkan seçilen Mehmet Selim Açar da yaptığı açıklamada "Bugün yapılan seçimde Şehir Plancıları Odası İl Temsilciliği görevine tekrar seçilmenin onurunu yaşıyoruz. Fikirlerimizle güzelleştireceğimiz ve gelecek nesillerimize açık bir alınla bırakacağımız; doğanın, kültürün,kimliğin, kentlilik bilincinin korunduğu, tüm canlılara yaşama hakkı tanıyan, medeni bir şehirde yaşamak ve yaşatmak dilğiyle bu kadim şehire güzel hizmetler yapmaya vesile olsun" ifadelerini kullandı.