• DOLAR 32,60 %0.27
  • EURO 34,79 %0.34
  • ALTIN 2.410,80 %-0.91
  • BİST100 9.645 %-0.50
  • BITCOIN 66.190 %-0.01
  • ETHERIUM 3.170 %-1.36
26°

Seçim Haberleri

seçim haberleri ve güncel seçim gelişmeleri, seçim ile ilgili tüm video, seçim fotoğrafları ve seçim haberleri Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın - şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel hab sitemizde


SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan AK Parti MKYK Toplantısı’nda, Şanlıurfa'daki seçim yenilgisi de ele alındı.

GÜNDEM

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesinin de aralarında bulunduğu bazı yerlerde seçimlerin iptal edilmesi ve yenilenmesini son kez karara...

GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili yapılan seçimlerde 4. tur sonunda belli oldu.

GÜNDEM

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Bozova'daki seçimlere yönelik yapılan itirazı karara bağladı.

SİYASET

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa'da partililerle bayramlaşma programında yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

GÜNDEM

Yüksek Seçim Kurulu tarafından seçimlerin yenilenmesi kararı verilen Hilvan Belediye Başkanlığına Kaymakam Orhan Gazi Karakaş, Belediye Başkan Vekili olarak atandı.

GÜNDEM

Resmi olmayan sonuçlara göre DEM Parti adayının kazandığı Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde AK Parti'nin yaptığı itirazlar üzerine İlçe Seçim Kurulu, seçimleri...

GÜNDEM

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde yakılmış ve AK Parti'ye 'evet' mührü basılmış oy pusulaları bulundu.

GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kasım Gülpınar, mazbatasını aldıktan sonra belediyeye geçerek görevi eski başkan Zeynel Abidin Beyazgül'den devraldı.

SİYASET

DEM Parti Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde, İlçe Seçim Kurulu tarafından seçimin yenilenmesi kararına itiraz etti.

GÜNDEM

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde seçimlerin iptal edilmesi ve 2 Haziran'da yenilenmesi kararı alındı.

SİYASET

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleriyle Haliliye Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Seçim İrtibat Bürosunda tebrikleri kabul etti.