Bozova Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, Kurban  Bayramı  vesilesi ile Hükümet Konağı binasında Bayramlaşma programı düzenledi.

Bayramlaşma proğramına daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, mahalle muhtarları  ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Halil İbrahim Yeşilyurt, "Bayramlar sevgi, saygı, dostluk, barış ve hoşgörünün hakim olduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı ve bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. İlçe halkımızın Kurban Bayramını kutlar, sağlık huzur ve esenlik içerisinde bir bayram geçirmelerini temenni ederim" dedi.

Şehit Aileleri Bozova Kaymakam Bayramlaşma

Büyükşehir Belediyesinden Zabıta ve Esnaf Kavgasına İlişkin Açıklama Büyükşehir Belediyesinden Zabıta ve Esnaf Kavgasına İlişkin Açıklama

Kurban Bayramı vesilesiyle şehit ailelerini de ziyaret eden ve bayramlaşan Bozova Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, "Şehit aileleri ve gazilerimiz herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip. Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin ve canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar her zaman onların yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Editör: Urfadasin Haber