31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerine sayılı günler kaldı. Şanlıurfa’da AK kadrolar Şanlıurfa’nın dört bir tarafında her zaman olduğu gibi esnaf ve vatandaşların yanında yer alarak onların dertleriyle dertlenmeye sorunlarının çözümü için kafa yormaya devam ediyor.

Şanlıurfa’da yapmış olduğu hizmetler ve projelerle vatandaşların gönlünde ve duasında yer edinen ve bu doğrultuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Ustalık Dönemi için yeniden aday gösterilen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül bir yandan seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden çaba sarf ederken diğer yandan kentte yeni eserleri birer birer vatandaşların hizmetine sunuyor.

13 ilçeye adil hizmet anlayışıyla hizmet eden ve her ilçeye çeşitli eserler ve hizmetleri kazandıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Birecik ve Halfeti’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek yaklaşan seçimlerde vatandaşlardan istikrarın sürmesi yatırım ve hizmetlerin artarak devam etmesi adına destek ve dua talep etti. Vatandaşlardan ve esnaflardan da Başkan Beyazgül’e ve AK Adaylara destek sözü geldi.

Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

Birecik’te Mahmut Mirkelam’ın seçim irtibat ofisini Halfeti’de de Şeref Albayrak’ın seçim irtibat ofisini ziyaret eden ve burada seçmenlerle bir araya gelen Başkan Beyazgül’e vatandaşlardan ilgi oldukça yoğun oldu. Bir vatandaşın Zeynel Başkan için yazdığı şiiri seslendirmesi üzerine uzun süre alkışlandı.

Esnaf ve vatandaşların da talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül’e Birecik temasları sırasında Birecik Belediye Başkanı ve Adayı Mahmut Mirkelam eşlik ederken Halfeti temaslarında ise Halfeti Belediye Başkanı ve Adayı Şeref Albayrak eşlik etti.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ ÇOK GÜÇLÜ BİR BELEDİYEYİZ”

Halfeti temasları kapsamında Şanlıurfa’nın tamamında ve Halfeti’de çok önemli hizmetleri hayata geçirdiklerinin altını çizen AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Başkan Beyazgül, “ Şuanda Halfeti Yukarı Göklü’deyiz. Burada esnaflarımızı ziyaret ettik. Bu ziyaretler sırasında bazı sorunları da Şeref Başkanımız ifade ettiler. Bu caddeler eskisinden daha güzel olacak. Alt yapılarımız eskisinden çok daha güzel olacak. Ki bunlar bir ihtiyaçtır. Netice itibariyle burada bir müddet sonra sıcak asfalt çalışmalarımızı başlatmış olacağız. Belediyemiz 950 araca sahip ve çok güçlü bir belediyeyiz. Çok önemli sorunları hep beraber aştık. Buralarda ve bazı ilçelerimizde seçim zamanına denk gelen yatırımlarımız ve çalışmalarımız oluyor. Kırsalda ve merkezde işlerin büyük bir bölümünü bitirdik. Altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı da hızla bitireceğiz. Memleketimiz çok daha farklı ve güzel işlerle karşılaşacak. Kentsel dönüşümlerle, yeni meydanlarla ve yeni büyük parklarla karşılaşacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” Diye konuştu.

Halfeti Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şeref Albayrak ise ilçede önemli sorunların çözüme kavuştuğunu ve çalışmaları devam eden önemli hizmetler olduğunu belirterek bu hizmetleri ilçemize kazandıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ediyorum.” Dedi.

Editör: Mehmet Fatih Aslan